Kompendium wiedzy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prawidłowej pielęgnacji włosów, a może poznać mój salon bliżej przez ciekawe wydarzenia, w których regularnie uczestniczę, zachęcam do przeczytania poniższych artykułów.

Zadbaj o swoją kobiecość w Klinice Włosa

14 czerwca 2022
Klinika Włosa jest nowym miejscem na mapie Białegostoku, stworzonym w odpowiedzi na potrzeby kobiet, którego właścicielką jest Pamela Laskowska, posiadająca duże doświadczenie w zawodzie oraz… głowę pełną pomysłów. To silna i przedsiębiorcza kobieta, która stworzyła miejsce, gdzie można zadbać o swoją kobiecość. Jak wiadomo, kobiecość to m.in. siła, pewność siebie i samoświadomość, dlatego klientki odwiedzające salon będą mogły zadbać nie tylko o swój wygląd, ale również zdrowie – można tu dokonać innowacyjnego zabiegu analizy pierwiastkowej włosów, która ma zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji oraz jest zalecana osobom zmagającym się z wypadaniem włosów.
Czytaj więcej

Targi Cosmo Beauty

14 czerwca 2022
– Fryzjerskie marki są bardziej światowe. Pani Pamela wyznała, który kraj, pod względem nowości fryzjerskich, zaskoczył ją najbardziej. Warto dodać, że nie jest to proste, ponieważ Pamela Laskowska od wielu lat działa w tej branży i szkoli się od najlepszych osób w Europie.  – Interesuję się fryzjerstwem i jestem na bieżąco z nowościami, dlatego było […]
Czytaj więcej