O nas

Salon Klinika Włosa to miejsce stworzone z sercem i prawdziwą pasją do sztuki fryzjerstwa. Wykreowałam je myślą o tym, by najważniejszy nie był mój zysk czy rozpoznawalność – ale Klient. Doskonale rozumiem ich potrzeby, a do każdego z nich podchodzę z maksymalnym zaangażowaniem. Dążę do tego, by Klient był zadowolony nie tylko z samej usługi, ale i obsługi:)

Szeroki wybór możliwości

Oferuję szeroki zakres usług, w których dobiorę zabieg odpowiedni dla Ciebie, a także dopasuję Ci odpowiednią pielęgnację domową, by przedłużyć trwałość efektów. Masz ochotę przejść niezwykłą metamorfozę? A może jedynie odświeżyć swój wygląd? Niezależnie którą opcję wolisz, przygotuję dla Ciebie najlepsze rozwiązanie:)

Atmosfera

Dbam o to, by każdy mój Klient nich czuł się odpowiednio zaopiekowany, dlatego atmosfera i relacje z Klientem mają dla mnie ogromne znaczenie. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie, dobierając produkty i usługi dopasowane na miarę do jego potrzeb.

Potrzeby klienta

Dobierając fryzurę lub koloryzację zawsze uwzględniam Twoje zdanie i potrzeby. Masz pewność, że Twoja metamorfoza będzie dopasowana do Twojej urody i podkreśli Twój indywidualny charakter.

Najwyższa jakość produktów

W moim salonie pracuję wyłącznie na niezawodnych produktach renomowanych marek, do których mam pełne zaufanie. Przekłada się to na najwyższą jakość moich usług, a przede wszystkim na Twoje bezpieczeństwo, dając Ci gwarancję, że zabieg spełni Twoje oczekiwania.

Szkolenia

Regularnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach i targach, podczas których stale podnoszę moje kwalifikacje. Nie zależy mi na posiadaniu po prostu “dobrego” salonu – chcę, by mój salon był miejscem, do którego klienci wracają od lat. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja Klienta, dlatego staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami. Stale szkolę się u najlepszych mistrzów z tej dziedziny, chcąc tym samym wyznaczać najwyższe standardy obsługi. Przekonaj się sama i zarezerwuj wizytę już dziś!