Przedłużanie włosów

Usługa ta jest przeznaczona dla każdej kobiety, która marzy o dłuższych włosach. Przed zabiegiem zawsze konsultuję wszystkie szczegóły z moją klientką, by zaproponować jej najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego warto się zdecydować na przedłużanie włosów?

Przedłużanie włosów jest dość nową alternatywą na rynku kosmetycznym. Niezależnie od wybranej metody jest doskonałym zabiegiem, ze względu na szereg korzyści, które dzięki niej osiągniesz:

  • dzięki przedłużonym włosom w szybki i łatwy sposób możesz stworzyć bujną fryzurę,
  • pielęgnacja takich włosów jest bardzo prosta i nie wymaga większego zaangażowania,
  • nie musisz już czekać i hodować włosów przez długi czas,
  • możesz w szybki sposób zmienić swój wygląd
  • nie uszkadza struktury naszych naturalnych włosów

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń i umów się na wizytę, by już niedługo cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami.

Przedłużanie włosów

Oferta ta polega na doczepianiu naturalnych, słowiańskich lux lub dziewiczych włosów do naszych własnych. Kolorystycznie dobrane są tak, aby nie odróżniały się od naturalnych. Jest to idealna alternatywa dla kobiet, które chcą uzyskać piękne, długie włosy w krótkim czasie.

Przebieg usługi

Bardzo kluczowe jest, aby na samym początku zabiegu poznać klientkę i jej oczekiwania. Dlatego na tym etapie zawsze przeprowadzam z nią rozmowę, w której ustalam, jaki efekt finalny chce uzyskać oraz na jaką gramaturę włosów jest zdecydowana. Weryfikuję również, jaka będzie długość przedłużanych włosów oraz dobieram ich odpowiednią strukturę. Zawsze dopasowuje najbardziej odpowiedni kolor, aby nie wyróżniał się na tle naturalnych.

W Klinice Włosa oferuję dwie metody przedłużania włosów. Jest to przedłużanie włosów metodami takimi jak: Mini Kapsułki Keratynowe oraz metoda Szycia Sew In, która jest moją autorską metodą, którą opracowałam po latach doświadczeń i szkolenia się u najlepszych mistrzów w tej dziedzinie.

Jeśli chcesz odmienić swój wygląd, pozbyć się kompleksów i cieszyć się pięknymi, nowymi włosami –  zadzwoń i pozwól mi spełnić  swoje marzenie