Zadbaj o swoją kobiecość w Klinice Włosa

14 czerwca 2022

Klinika Włosa jest nowym miejscem na mapie Białegostoku, stworzonym w odpowiedzi na potrzeby kobiet, którego właścicielką jest Pamela Laskowska, posiadająca duże doświadczenie w zawodzie oraz… głowę pełną pomysłów. To silna i przedsiębiorcza kobieta, która stworzyła miejsce, gdzie można zadbać o swoją kobiecość. Jak wiadomo, kobiecość to m.in. siła, pewność siebie i samoświadomość, dlatego klientki odwiedzające salon będą mogły zadbać nie tylko o swój wygląd, ale również zdrowie – można tu dokonać innowacyjnego zabiegu analizy pierwiastkowej włosów, która ma zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji oraz jest zalecana osobom zmagającym się z wypadaniem włosów.

Zaczęło się od marzeń

Ósmy marca jest szczególnym dniem dla każdej kobiety. To święto, którego historia sięga 1910 roku, kiedy zaproponowano ustanowienie corocznego Dnia Kobiet, który miał upamiętnić propagowanie idei praw kobiet oraz budować społeczne wsparcie dla ich powszechnych praw wyborczych. Jest to niezwykle ważny dzień w historii feminizmu – nic więc dziwnego, że ta data została symbolicznie wybrana przez bizneswoman Pamelę Laskowską, jako idealna na otwarcie salonu Klinika Włosa, znajdującego się przy ul. Elizy Orzeszkowej 17 w lokalu nr 4.

   Pamela Laskowska jest przedsiębiorczą kobietą, z uporem dążącą do realizacji marzeń, pośród których znajdowało się fryzjerstwo, do którego zamiłowanie przejawiała od wczesnego dzieciństwa. Ukończyła wiele kursów i szkoleń oraz zdobywała wiedzę u najlepszych stylistów w prestiżowych akademiach europejskich m.in. w TONI&GUY Hairdressing Academy w Hiszpanii.

   Pomysł na otwarcie własnego salonu zrodził się kilka lat temu. Towarzyszyły mu intensywne przygotowania, w szczególności zdobywanie rzetelnej i najnowszej wiedzy, dzięki czemu Klinika Włosa może pochwalić się bardzo wysoką jakością oferowanych usług oraz produktów stosowanych podczas ich realizacji. 

   – Miejsce, które stworzyłam to salon, do którego sama chętnie bym się wybrała jako klientka – opowiada Pamela z dumą. – Wyróżnia się pasją i miłą atmosferą. To ważne, aby połączyć te wszystkie elementy, bo to pozwala na chwilę zwolnić w tym pędzącym świecie i zachować zdrową równowagę.

Włos prawdę Ci powie…

Salon oferuje zarówno usługi fryzjerskie: farbowanie, koloryzacja, nanoplastia, botoks na włosy, przedłużanie oraz analiza pierwiastkowa włosów, która dzięki określeniu ilości i proporcji pierwiastków w nich zawartych, umożliwia ocenę stanu odżywienia organizmu. Klinika Włosa jako jedyny salon w Białymstoku oferuje tę innowacyjną usługę. Pobierana jest próbka włosa, która zostaje wysłana do sprawdzonego i zaufanego laboratorium, w którym wykwalifikowani specjaliści dokonują analizy. Następnie do salonu zostają wysłane wyniki zawierające ilość i proporcje pierwiastków w organizmie.

   Ta metoda diagnostyczna pozwala na wskazanie typu metabolicznego, określenie tendencji chorobowych, a także ustalenie indywidualnych zaleceń dietetycznych oraz odpowiedniej suplementacji witaminowo–mikroelementowej. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich, chcących przyjrzeć się kondycji swojego organizmu, zalecane w szczególności osobom zmagającym się z wypadaniem włosów, a także przy zaburzeniach gastrologicznych, dermatologicznych, hormonalnych, kardiologicznych, neurologicznych oraz układu kostno–stawowego. Największym plusem tej metody jest nie tylko jej bezbolesność i nieinwazyjność, ale również dokładność wyników, która jest możliwa dzięki temu, że włosy – w przeciwieństwie do krwi – posiadają stały skład chemiczny. To umożliwia dokonanie analizy, określającej stan mineralny organizmu w ciągu ostatnich miesięcy.

Przedłużanie włosów powierz profesjonalistom

Pamela Laskowska od 8 lat specjalizuje się w przedłużaniu włosów, dlatego każda z kobiet mających ochotę na tego typu usługę, może mieć pewność, że oddaje się w ręce ekspertki z dużym doświadczeniem. Włosy używane podczas zabiegu są starannie selekcjonowane, w wyniku czego zostają wybrane wyłącznie najlepsze kosmyki. 

Pracujemy na włosach słowiańskich lux oraz dziewiczych – wyjaśnia właścicielka salonu. 

 Cena zabiegu jest ustalana po darmowej, niezobowiązującej konsultacji, podczas której można zobaczyć włosy i przekonać się o ich jakości. Po zdecydowaniu się na podjęcie współpracy wybierana jest gramatura, kolor oraz długość odpowiednia dla danej Klientki.