Rewelacyjne fryzury na każdą okazję

14 czerwca 2022

Poznaj szeroką gamę usług salonu, który tworzy unikatowe fryzury dostosowane do Twoich potrzeb.

W naszym życiu zdarzają się różne okazje, na których chciałybyśmy  wyglądać całkowicie olśniewająco. Jedną z nich jest wyjątkowe wydarzenia w naszym życiu – ślub. Jest to dzień, w którym chcemy wyglądać idealnie, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik a nasze plany odbyły się zgodnie z naszymi założeniami. Fryzura ślubna jest jedną z głównych rzeczy na, które stawia Panna Młoda. Chciałaby, aby upięcie jak i koloryzacja były starannie wykonane, aby w ten dzień mogła poczuć się wyjątkowo. 

   Klinika Włosa oferuje także wykonanie stylizacji fryzury koktajlowej. Jest to świetny rodzaj upięcia, który możesz wykorzystać na różne okazje: romantyczny wieczór z drugą połówką, kolację służbową albo inną okoliczność, w której chcemy wyglądać wyjątkowo. Przed wykonaniem takiej usługi zawsze zadbam o to, by poznać Twoje potrzeby i dostosuję styl upięcia tak, by podkreślał Twoją urodę. Wolisz stylizację upiętą, a może klasyczny look w stylu delikatnych, hollywoodzkich loków? Posiadam ogromne doświadczenie, które pozwoli mi na przygotowanie nietuzinkowych fryzur, które zaskoczą efektem nawet najbardziej wymagające osoby.

    Wybierając metody stylizacji na ciepło, należy pamiętać o termoochronie, która jest niezbędna do zabezpieczenia włosów przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Bez odpowiedniego preparatu ochronnego, nasze włosy będą bardziej podatne na zniszczenia, mogą zacząć się puszyć, a nawet łamać. Pamiętajmy o odpowiedniej pielęgnacji, wykorzystując produkty wysokiej jakości, także w życiu codziennym. W moim salonie zadbam o to, by nie tylko przygotować Ci piękną fryzurę na odpowiednią okazję, ale również dobiorę odpowiednie produkty termoochronne.

W salonie Klinika Włosa oferuję również zabieg przedłużania włosów. Jeśli marzysz o pięknej fryzurze z wykorzystaniem długich włosów, lecz nie jesteś w stanie ich zahodować, to nie stanowi to żadnego problemu! Stosuję autorskie metody przedłużania włosów i korzystam z najlepszych, naturalnych włosów na rynku, dzięki czemu masz pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Regularnie szkolę się pod okiem najlepszych mistrzów w tej dziedzinie, stale pogłębiając swoje umiejętności. Satysfakcja z kolejnej zadowolonej klientki jest dla mnie niezwykle ważna, motywuje mnie i pcha do działania:)  

Z tego powodu salon cieszy się dużą rozpoznawalnością i zainteresowaniem wśród wielu klientów z Białegostoku i okolic. Kompleksowość i najwyższa jakość usług oraz renomowane, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie sprawiają, że osoby, które wychodzą z salonu są nie tylko zadowolone i usatysfakcjonowane, ale również pełne wiedzy, jak odpowiednio pielęgnować swoje włosy z domowym zaciszu. W Klinice Włosa możesz także nabyć produkty do pielęgnacji włosów, które z pewnością im nie zaszkodzą i sprawią, że staną się miękkie i pełne zdrowego blasku. Oddaj się w ręce profesjonalistki i  umów się na wizytę już dziś!